Het team

Simone Choudri

T: 055-360 0102
M: 06-2909 0502
E: simone@be-insured.info

Accountmanager zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen zakelijk
  • Schadeverzekeringen particulier
  • Zorgverzekeringen
  • Kantoormanagement

 

Mark van der Laan

T: 055-360 0102
M: 06-2037 1207
E: mark@be-insured.info

Accountmanager zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden:

  • Zorg collectiviteiten
  • Youngtimerpolis
  • Schadeverzekeringen particulier

 

Saskia Zomerhuis

T: 055-360 0102
M: 06-8324 5988
E: saskia@be-insured.info

Adviseur schade particulier en zorg

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen
  • Zorgverzekeringen
  • HRM
  • Marketing en communicatie

 

Jessica Zomerhuis

T: 055-360 0102
M: 06-8327 3836
E: jessica@be-insured.info

Adviseur schade particulier en zorg

Aandachtsgebieden:

  • Budgetbeheer en administratie
  • Schadeverzekeringen
  • Zorgverzekeringen
  • Administratieve ondersteuning

 

Gerraldson Martis

T: 055-360 0102
E: gerraldson@be-insured.info
 

Trainee adviseur schade particulier

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen particulier
  • Zorgverzekeringen
  • Algemene ondersteuning

 

Julien de Jong

W: www.bodybusinesscoaching.nl
E: julien@bodybusinesscoaching.nl
 

Vitaliteits coaching

Aandachtsgebieden:

  • Sport
  • Voeding
  • Lifestyle

 

Mac

Appie

Lola