055-3600102 info@be-insured.info

Voor alle inkomens, zakelijke en

particuliere

verzekeringen

Simone Choudri

T: 055-360 0102
M: 06-2909 0502
E: simone@be-insured.info
        

Aandachtsgebieden:

– Schadeverzekeringen zakelijk
– Schadeverzekeringen particulier
– Inkomensverzekeringen

Mark van der Laan

T: 055-360 0102
M: 06-2037 1207
E: mark@be-insured.info
      

Aandachtsgebieden

– Schadeverzekeringen particulier
– Schadeverzekeringen zakelijk

Giscard van Velzen

T: 055-360 0102
M: 06-2683 9745
E: giscard@be-insured.info
      

Aandachtsgebieden

– Schadeverzekering zakelijk
– Schadeverzekering particulier
– Inkomensverzekeringen
– Register Adviseur Duurzame Inzetbaarheid

Jessica Zomerhuis

T: 055-360 0102
M: 06-8327 3836
E: jessica@be-insured.info
   

Aandachtsgebieden:

– Budgetbeheer en administratie
– Schadeverzekeringen zakelijk
– Schadeverzekeringen particulier
– Inkomensverzekeringen

Maud Hampsink

T: 055-360 0102
E: maud@be-insured.info
   

Aandachtsgebieden

– Schadeverzekeringen particulier
– Schadeverzekeringen zakelijk

Letischa Godei

T: 055-360 0102
E: letischa@be-insured.info
   

Aandachtsgebieden:

– Schadeverzekeringen particulier
– Schadeverzekeringen zakelijk

Appie

E: appie@be-insured.info

Aandachtsgebieden:

– Hondenkoekjes in ontvangst nemen
– Collega’s van het werk houden

Lola

E: lola@be-insured.info

Aandachtsgebieden:

– Hondenkoekjes in ontvangst nemen
– Collega’s van het werk houden

Laisy

E: laisy@be-insured.info

Aandachtsgebieden:

– Hondenkoekjes in ontvangst nemen
– Collega’s van het werk houden