055-3600102 info@be-insured.info

Voor alle inkomens, zakelijke en

particuliere

verzekeringen

Simone Choudri

T: 055-360 0102
M: 06-2909 0502
E: simone@be-insured.info
   
Adviseur zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen zakelijk
  • Schadeverzekeringen particulier

Mark van der Laan

T: 055-360 0102
M: 06-2037 1207
E: mark@be-insured.info
   
Accountmanager zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden

  • Schadeverzekeringen particulier
  • Schadeverzekeringen zakelijk

Giscard van Velzen

T: 055-360 0102
M: 06-2683 9745
E: giscard@be-insured.info
   
Accountmanager zakelijk, particulier, inkomen en duurzame inzetbaarheid

Aandachtsgebieden

  • Schadeverzekering zakelijk
  • Schadeverzekering particulier
  • Inkomensverzekeringen
  • Register Adviseur Duurzame Inzetbaarheid

 

 

Jessica Zomerhuis

T: 055-360 0102
M: 06-8327 3836
E: jessica@be-insured.info
   
Adviseur schade particulier en schade zakelijk

Aandachtsgebieden:

  • Budgetbeheer en administratie
  • Schadeverzekeringen
  • Zorgverzekeringen

Yvon Hagen

T: 055-360 0102
E: yvon@be-insured.info
   
Algemeen administratieve ondersteuning

Aandachtsgebieden:

  • Algemeen administratieve ondersteuning

Mac

E: mac@be-insured.info

  • Aandachtsgebieden:
    Hondenkoekjes in ontvangst nemen
  • Collega’s van het werk houden

 

Appie

E: appie@be-insured.info

Aandachtsgebieden:

  • Hondenkoekjes in ontvangst nemen
  • Collega’s van het werk houden

Lola

E: lola@be-insured.info

Aandachtsgebieden:

  • Hondenkoekjes in ontvangst nemen
  • Collega’s van het werk houden