055-3600102 info@be-insured.info

Simone Choudri

T: 055-360 0102
M: 06-2909 0502
E: simone@be-insured.info

Adviseur zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen zakelijk
  • Schadeverzekeringen particulier

Mark van der Laan

T: 055-360 0102
M: 06-2037 1207
E: mark@be-insured.info

Accountmanager zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden

  • Schadeverzekeringen particulier
  • Schadeverzekeringen zakelijk

Giscard van Velzen

T: 055-360 0102
M: 06-2683 9745
E: giscard@be-insured.info

Accountmanager zakelijk, particulier, inkomen en duurzame inzetbaarheid

Aandachtsgebieden

  • Schadeverzekering zakelijk
  • Schadeverzekering particulier
  • Inkomensverzekeringen
  • Register Adviseur Duurzame Inzetbaarheid

Jessica Zomerhuis

T: 055-360 0102
M: 06-8327 3836
E: jessica@be-insured.info

Adviseur schade particulier en schade zakelijk

Aandachtsgebieden:

  • Budgetbeheer en administratie
  • Schadeverzekeringen
  • Zorgverzekeringen

Yvon Hagen

T: 055-360 0102
E: yvon@be-insured.info

Algemeen administratieve ondersteuning

Aandachtsgebieden:

  • Algemeen administratieve ondersteuning

Hilde Brandsma

T: 055-360 0102
E: hilde@be-insured.info

Commercieel medewerker

Cecile Mol

T: 0318-734297
M: 06-20736091
E: cecile@cvbgezondheid.nl
W: www.cvbgezondheid.nl

Case manager ROV + TD

Niels van Kampen

Julien de Jong

Mac

Appie

Lola